Dijital Reklam

Küçük bütçelerle büyük kitlelere ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz?

Globalleşen dünyada her şey hızla dijital eksenli olmaya devam ediyor. Son kullanıcı grubunu hedefleyen dijital reklamların marka tanıtım politikalarındaki yeri gittikçe artıyor.

Türkiye'de 52 milyon Instagram kullanıcısı, 34 milyon Facebook kullanıcısı ve 16 milyon Twitter kullanıcısı bulunuyor. Veriler bu gibi platformların sosyal medya reklamlarıyla birçok potansiyel müşteriye erişim olanağı tanıdığını kanıtlıyor. Bunu bildiğimiz için Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn, Google Ads, Youtube, Hepsi Emlak, Sahibinden gibi birçok sosyal mecra içerisinden alanınıza yönelik etkin olanları tespit edip hesaplarınızı aktif tutuyoruz. Arama motorlarında seçtiğiniz demografik unsurları ve öncelediğiniz kriterleri filitreleyerek hedeflediğiniz kitleyle direkt etkileşim kurma imkanı sunan Google Ads ile tanınırlığınız ve satış oranlarınızda artışlarla dijitali daha avantajlı hale çeviriyoruz.

Günümüzde tek tıkla milyonlarca kişiye ulaşım sağlanabiliyor. Öyle ki e- posta, sms, remarketing,  pop-up gibi reklam yöntemleriyle tüketicilerin tıklamasına gerek kalmadan da hedef kitleyle etkileşim gerçekleşebiliyor. Ancak bu da algoritmalara hakimiyet ve deneyim gerektiriyor. Doğru reklam kurgumuz ve doğru hedef kitle analizimiz sayesinde düşük maliyetlerle yüksek performans alıp dijitali kazanca dönüştürebileceğiniz bir mecraya çevirmek sizin elinizde. 

Joya Medya, dijital reklamın nabzını tutan medya!

İletişime Geçin

Dijital Dünya'da yerinizi almak ve markanızı potansiyelinin üzerinde bir konuma taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geçin