Web Tasarım & Yazılım

Hazıra Konmuyoruz, Biz Hazırlıyoruz!

Geleneksel reklam araçlarına oranla tüketiciye ulaşımı daha kolay olan bu yöntemle ürünlerinizi, hizmetlerinizi tanıtmanız, müşterilerinize teklif sunmanız, sayfanıza girildiğinde en çok etkileşim alan kategorileri öğrenerek kitlenizi analiz etmeniz, kampanyalarınızı paylaşmanız, müşterilerinizin yorumlarıyla kendi tanıtımınızı yapmanız, online satışlar gerçekleştirmeniz ve daha birçoğu ancak doğru bir web sitesi ile mümkün!

Kurumsal web sitesi ise tüm bunların yanı sıra, dijital ortamda tanınır olmanızı, kampanyalarınızı sunmanızı, ekleyebileceğiniz görsel ve metinlerle daha fazla etkileşim sağlayabilmenizi, ürün ve hizmetlerinizle ilgili bir arama yapıldığında Google arama motorlarında üst sıralarda görünerek sitenize ziyaretlerin artmasını, farklı platformlarda web sitenize ait bağlantı verilebilmesini, kurumunuza yönelik prestij ve imajınızın yansıtılmasını sağlar.

Bunların farkında olduğumuz için Joya Medya olarak sizin kurumsal kimliğinizi bilinir ve  ögelerini akılda kalıcı hale getiren, ziyaretçileriniz tarafından erişimi ve kullanımı pratik, mobile uyumlu, markanıza göre özgün web sitesini sıfırdan tasarlıyoruz. Hazırlarken arama motorunda daha görünür olabilmeniz için SEO ve Google Ads kriterlerini de göz önünde bulunduruyoruz. 

Yazılım hizmetimizle web sayfanızın her daim yenilenebilir, değiştirilebilir ve güncel olmasına olanak sağlıyoruz.  
Amacınız ziyaretçilerinizi markanıza yönlendirmek ise; web sayfanızı Joya yönlendirsin!
 

İletişime Geçin

Dijital Dünya'da yerinizi almak ve markanızı potansiyelinin üzerinde bir konuma taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geçin